Pawilon handlowy
Producent pawilonów handlowych
PL EN DE
a

Kupując w BM GRUPA macie Państwo pewność otrzymania produktu najwyższej jakości, który będziecie użytkować przez wiele lat. Nasi klienci otrzymują od nas kompleksową obłsugę związaną z przygotowaniem indywidualnego projektu dowolnego produktu. Dodatkowo eksperci z działu handlowego pomogą wybrać odpowiednie urządzenia i akcesoria, które zostaną zamontowane w przyczepie, pawilonie lub na wózku gastronomicznym.

KIM JESTEŚMY

STAWIAMY NA

Jakość

Od samego początku przy produkcji używamy tylko najwyższej jakości materiałów, części oraz podzespołów. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zakupione u nas produkty będą użytkowane przez wiele lat bez obaw o ich stan techniczny.

Terminowość

Dotrzymanie terminu wykonania zlecenia jest dla nas sprawą priorytetową. Dokładamy wszelkich starań do tego aby klient otrzymywał produkt na czas. Dzięki temu nasi klienci mogą bez obaw planować swoje inwestycje oraz czas rozpoczęcia działalności.

Pomoc

Nasi eksperci służa pomocą przy wyborze produktu, który będzie najodpowiedniejszy do Państwa działalności. Pomagamy również w doborze urządzeń, wyposażenia oraz akcesoriów.

Pod nazwą BODEX COMPANY istniejemy od 1982 roku. W 2011 roku w ramach rozszerzenia działalności zmieniliśmy nazwę na BM GRUPA. Przez przeszło 30 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz szerokie kontakty za granicą, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Produkowane przez nas przyczepy, pojazdy handlowe oraz urządzenia gastronomiczne wykonane są zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej (TUV, CE), a także z obowiązującymi normami Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.

CO ROBIMY

Kontenery gastronomiczne i przyczepy gastronomiczne posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające je do handlu żywnością. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości przyczepy handlowe, przyczepy gastronomiczne, nadwozia specjalne, pojazdy handlowe, wózki handlowe, wózki gastronomiczne. Jako jedyna firma w Polsce specjalizujemy się w produkcji przyczep gastronomicznych oraz kompleksowym ich wyposażeniu w sprzęt gastronomiczny oraz meble. Aktywnie bierzemy udział w wystawach międzynarodowych, na których prezentowane przez nas przyczepy i pojazdy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowo wystawy są dla nas znakomitą okazją by śledzić najnowsze trendy ze świata mobilnego handlu.